Tere!

Oleme Jõgevamaal tegutsev pereettevõte. Lastele oleme rõõmu pakkunud juba 20 aastat.

Kõik on saanud alguse oma lastele nii nukumaja kui ka hiljem automaja meisterdamisest, sest poodides neid lihtsalt ei olnud või siis olid nukumajad liiga väikesed. Aga ikka tahaks ju, et lapsel oleks rohkelt ruumi mängida! Lisaks tekkis veelgi mõtteid, et mida kõike me soovime ise kodus lastetoas teha ja näha. Nii tulid ideedena juurde nukumajadele kiigud. Ja ka aknad ei pea ju kandilised olema, kui on võimalik teha näiteks palju südamlikumad aknad, millest vaadates lausa süda rõkkab rõõmust. Nii saidki majadele südamekujulised aknad. Samuti on trepid südamekujulised, et saaks rõõmsalt pööningule tõtata. Ja rõdud – ossa, seal soovime ju me kõik puhata, päikest võtta ja linnulaulu kuulata.

Poiste rallimaja sai ka alguse sellest, et poisid rallisid autodega pidevalt suures toas diivanil (mida siis autod ka veidi katki tegid). Saime aru, et poisse oli päris keeruline oma tuppa mängima saada, seega oli vaja midagi, mis aitaks neid põnevusega hoida oma toas mängimas. Selleks meisterdasimegi rallimaja, kust saaks mudelautodega liugu lasta ja sõita nagu Ott Tänak!

Oii, neid ideid on rohkem, kui teha jaksaks! Saate kõike, millega oleme vahepeal tegelenud, ise näha ja käega katsuda laatadel üle kogu Eesti. Kui on kohal Nukukodu, siis on kindel, et saab ka mängida!

Valmistame kõik mänguasjad käsitööna oma koduses puutöökojas. Iga ese on unikaalne ning valmistatud armastuse ja heade mõtetega. Mänguasjad valmistame täispuidust (18 mm paksusest kuusekilbist), mis annab eriti tugeva vastupidavuse. Viimistlemisel kasutame ainult naturaalsetest õlidest koosnevat õlivaha, mille tulemusena jääb paistma naturaalne puit, mis loob sooja ja koduse mulje. Värve toodetele lisame üksikute detailidega (kiigud, trepid), sealjuures saate ise valida, mis värvi detaile soovite. Aitame lastel kodu mängida, pakkudes mängimiseks nukumaju, rallimaju, kööke ning lastemööblit. Usume, et lapsed saavad oma kogemused kodu hoidmisest just läbi mängu.

Pakume rõõmu kogu perele ja täidame laste unistused!

Kirjuta meile

"*" indicates required fields

Oleme Margus ja Krista Jõesaar ja vastame Sinu päringule 1 tööpäeva jooksul!